VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed
veritamed

Diabetolog • dr n. med. Arkadiusz Głowania

diabetolog Warszawa
Diabetolog • dr n. med. Arkadiusz Głowania

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach-Ligocie.

Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pracy w Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych i Diabetologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, pod kierunkiem Prof. Jana Tatonia i Prof. Anny Czech, następnie w ramach pracy ambulatoryjnej jako diabetolog.

 

Praca doktorska z zakresu powikłań cukrzycowych w drobnych naczyniach krwionośnych. Jest autorem i współautorem 17 publikacji medycznych. Od kilku lat bierze udział w międzynarodowych zjazdach naukowych Europejskiego Towarzystwa Badań nad Cukrzycą (EASD), w 2020 roku również w sesjach naukowych Amerykańskiego Towarzystwa Diabetologicznego (ADA).

 

Pracuje również jako wykładowca w tematyce nowoczesnych terapii farmakologicznych w cukrzycy. Szczególnym zainteresowaniem zawodowym stała się terapia analogami GLP-1, leczenie otyłości oraz leczenie zaburzeń cukrzycowych oparte o ochronę komórek insulinowych. 

 

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem:

  • Cukrzycy typu 2
  • Otyłości
  • Stanów przedcukrzycowych
  • Zespołów insulinooporności
  • Cukrzycy ciążowej
  • Cukrzycy typu 1/LADA (nie obsługuje terapii pompami insulinowymi)
  • Chorób towarzyszących cukrzycy, jak nadciśnienie tętnicze, dyslipidemie (nieprawidłowe poziomy cholesterolu i trójglicerydów), stłuszczenie wątroby
  • Stanów hipoglikemii (niedocukrzeń)

 

Wiek przyjmowanych pacjentów: od 18 roku życia

Kliknij w wolny termin i umów się na wizytę.
Dostaniesz potwierdzenie E-mail lub SMS.
specjalizacje: diabetolog , internista
cennik:
250 zł - Konsultacja Diabetologiczna - Dorośli
250 zł - 📞 TELEPORADA Diabetologiczna - Dorośli
Typ wizyty   
Imię   
Nazwisko   
Data urodzenia   
PESEL   
Pacjentów nie posiadających nr PESEL lub nie życzących podania nr PESEL prosimy o umawianie się telefoniczne 22 8738008.
Telefon komórkowy   
E-mail   
 

Potwierdzenie rejestracji

 SMS

 E-mail

 SMS i E-mail

Szczegóły wizyty
godzina:

zmień termin


ul. Długa 27
00-238 WarszawaUprzejmie informujemy że Administratorem Państwa Danych Osobowych jest VeritaMed sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są na naszej stronie internetowej w Obowiązku Informacyjnym.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu rezerwacji on-line, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu realizacji niniejszej rezerwacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VeritaMed Sp. z o.o. moich danych osobowych, w tym danych o stanie mojego zdrowia, w zakresie w jakim nie jest to niezbędne do celów profilaktyki zdrowotnej, diagnozy medycznej, zapewnienia opieki zdrowotnej, leczenia lub zarządzania systemami i usługami opieki zdrowotnej, a jednocześnie jest to niezbędne do zapewnienia mi kompleksowej opieki przez VeritaMed zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) (dalej: „RODO”) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem wiadomości tekstowych (SMS) przez VeritaMed Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.).

Copyrights ©2023: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com