VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed
veritamed

PenilAct leczenie zaburzeń erekcji - zabieg ostrzyknięcia ciał jamistych prącia toksyną botulinową

PenilAct leczenie zaburzeń erekcji - zabieg ostrzyknięcia ciał jamistych prącia toksyną botulinową
20-11-2023
PenilAct leczenie zaburzeń erekcji - zabieg ostrzyknięcia ciał jamistych prącia toksyną botulinową
Istotą wzwodu jest wypełnienie ciał jamistych krwią i zablokowanie odpływu, tak żeby wysokie ciśnienie wewnątrz ciał jamistych usztywniło całe prącie. Sygnał do opróżnienia ciał jamistych a tym samym ustąpienia wzwodu jest generowany przez współczulny układ nerwowy i prowadzi do otwarcia drogi odpływu krwi poprzez skurcz mięśni naczyń. Właśnie zablokowanie tego mechanizmu pozwala powstrzymać zaburzenia erekcji. 

Zabieg PenilAct polega na podaniu toksyny botulinowej bezpośrednio do ciał jamistych prącia. To procedura medyczna zmniejszająca ryzyko przypadkowego i przedwczesnego opróżnienia ciał jamistych – tym samym spada ryzyko zaburzeń erekcji. Zabieg wpływa również na walory estetyczne rozluźniając włókna elastyczne i powodując optyczne powiększenie penisa, przy czym każdorazowo efekt zabiegu zależy od indywidualnych cech organizmu.   

Efektem podania toksyny botulinowej jest stopniowo narastająca zdolność do uzyskania pełnego, twardego wzwodu i odbycie satysfakcjonującego stosunku bez obawy o przedwczesne zwiotczenie prącia. 

Wysokiej jakości opublikowane badania naukowe (randomizowane, podwójnie ślepe w porównaniu z placebo) wykazały skuteczność i bezpieczeństwo toksyny botulinowej w leczeniu zaburzeń erekcji. Badania potwierziły, że mężczyźni z zaburzeniami erekcji, którzy otrzymali zastrzyk toksyny botulinowej, odnotowali poprawę przepływu krwi do prącia, co umożliwiło silniejsze, dłuższe i trwalsze erekcje

Ten zabieg też doskonale działa u mężczyzn skarżących się na kurczenie prącia. Penisy, które wydają się małe w stanie wzwodzenia, często są wynikiem cofania się wewnętrznych tkanek prącia do jamy miednicy (często pod wpływem zimna). Szczególnie dotyczy to mężczyzn z "nadmiernym odruchem zwijania", powodującym nadmierne kurczenie prącia, a nawet jego całkowite wycofanie w niektórych przypadkach. 

Zabieg ostrzyknięcia ciał jamistych prącia toksyną botulinową wykonany w Centrum Medycznym VeritaMed przez lekarza urologa kosztuje 2’500 zł.

 

Przejdź do konkretnych działań! Porozmawiaj z lekarzem o swoich problemach z erekcją.

Wskazanie do zabiegu jest ustalane z lekarzem w czasie konsultacji kwalifikacyjnej.

➽ Kliknij i zapisz się na konsultację do Urologa lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego ☎️ 228738008 

 

Zabieg PenilAct ostrzyknięcia ciał jamistych prącia toksyną botulinową wykonuje:

Urolog lek. Anna Bonder-Nowicka.jpg ➽ Urolog i Seksuolog lek. Anna Bonder-Nowicka

 

Kwestionariusz IIEF-5 (International Index Of Erectile Function - 5) został zaprojektowany tak, aby był pomocny Panu i Pana lekarzowi do oceny Pana erekcji, rozpoznania jej ewentualnych zaburzeń i wskazania odpowiednich metod ich leczenia.

UWAGA: Informacje te, w tym pytania, struktura i kompletność ankiety na próbie, są oparte na formularzach i systemach punktacji opracowanych przez niezależne organizacje mające znaczenie dla diagnostyki funkcji seksualnych (kwestionariusz IIEF). Ten materiał nie zastępuje konsultacji ani badania lekarskiego. VeritaMed zrzeka się jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje podejmowane przez pacjenta na podstawie tych informacji bez konsultacji lekarskiej. 

 

 


lub tel. 22 873 8008
lub wypełnij formularz:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu kontaktowym, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego, to jest w celu podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) i b) RODO.
Copyrights ©2023: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com