VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed

Urazy leczą się same - czyli osocze bogatopłytkowe PRP

Urazy leczą się same - czyli osocze bogatopłytkowe PRP
24-11-2016
Urazy leczą się same - czyli osocze bogatopłytkowe PRP

Zabieg ortopedii regeneracyjnej stawów PRP czyli terapia płytkowymi czynnikami wzrostu (osoczem bogatopłytkowym) to nowoczesny zabieg stosowany w ortopedii.

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę na Zabieg ortopedii regeneracyjnej stawów PRP, który będzie kosztować w grudniu tylko 690 zł (rabat 38%). Cena regularna to 950 zł.

Ratunkiem dla ścięgien, tkanek i stawów jest terapia osoczem bogatopłytkowym, preparatem, który otrzymujemy z własnej krwi. 

„Jest to obecnie najskuteczniejszy zabieg jaki można zastosować w przypadku powyższych schorzeń. W przeciwieństwie do wielomiesięcznych rehabilitacji i fizjoterapii, efekty są szybkie i długotrwale. Po zastosowaniu osocza bogatopłytkowego pacjenci, którzy stosują aktywny tryb życia szybciej odzyskują sprawność”. Ortopeda Chirurg lek. med. Erwin Goleń 

Zabiegi ortopedii regeneracyjnej stawów PRP przynoszą doskonałe rezultaty w leczeniu:

🔹 urazów stawów

🔹 kontuzji mięśni

🔹 kontuzji oraz chorób ścięgien

🔹 kontuzji oraz chorób więzadeł

🔹 wszelkich schorzeń stawów

🔹 przyspieszenie regeneracji pooperacyjnej

Płytkowe czynniki wzrostu (PRP – Platelet Rich Plasma) to skoncentrowana objętość płytek krwi rozproszonych w niewielkiej ilości osocza. Koncepcja zastosowania PRP polega na wykorzystaniu własnej krwi pacjenta jako środka wpływającego na poprawę funkcji zarówno tkanek miękkich jaki i tkanki kostnej, pobudzając ich potencjał regeneracyjny.

Koncentrat płytek krwi zawierający czynniki wzrostu znalazł również zastosowanie w medycynie sportowej, gdzie bardzo często dochodzi do urazów zarówno tkanek miękkich (ścięgna, więzadła, mięśnie) jak i kości. Szczególnie w tej dziedzinie oczekuje się szybkiej i efektywnej terapii.

Osocze bogatopłytkowe wstrzyknięte w chore tkanki silnie stymuluje naprawę uszkodzonych ścięgien, mięśni, więzadeł, chrząstek lub kości.

Zaletą tej terapii jest fakt, że wykorzystywana jest wyłącznie krew własna pacjenta i nie ma ryzyka transmisji chorób wirusowych lub reakcji uczuleniowych.

 

W Centrum Medycznym Veritamed zabieg Ortopedii Regeneracyjnej Stawów RPR wykonuje Ortopeda Chirurg lek. med. Erwin GoleńKliknij i zapisz się na wizytę lub zapraszamy do kontaktu telefonicznego 228738008 

 

UWAGI :

🔹 38% rabatu na Zabieg ortopedii regeneracyjnej stawów PRP przysługuje wszystkim osobom, które umówią się na zabieg do 31 grudnia 2016

🔹 Zabieg ortopedii regeneracyjnej stawów PRP musi się odbyć najpóźniej do 31 stycznia 2017

urazy ortopedyczne - lista.jpg


lub tel. 22 873 8008
lub wypełnij formularz:
Copyrights ©2021: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com