VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed

ZABIEG NACIĘCIA ZAKRZEPU BRZEŻNEGO

ZABIEG NACIĘCIA ZAKRZEPU BRZEŻNEGO
14-06-2016
ZABIEG NACIĘCIA ZAKRZEPU BRZEŻNEGO

Pojawienie się nagłego, silnego bólu w okolicach odbytu to objaw, którego nie można lekceważyć. Gdy dodatkowo w tych okolicach pojawi się wyczuwalny, bolesny guzek o ciemnofioletowym zabarwieniu trzeba jak najszybciej zgłosić się do lekarza! Inne symptomy, takie jak ślady krwi na bieliźnie, uczucie ciała obcego w okolicach odbytu, świąd, pieczenie mogą wskazywać na pojawienie się zakrzepu brzeżnego.

Schorzenie może być wynikiem siedzącego trybu życia, długotrwałego zaparcia, czy krótkotrwałego wysiłku fizycznego, związanego np. z dźwiganiem ciężarów. Ta przypadłość mimo swej dużej dokuczliwości nie jest groźna – trzeba tylko pamiętać, by szybko udać się do lekarza proktologa, który zaleci odpowiednią terapię.

Jedną z najskuteczniejszych metod leczenia jest zabieg nacięcia zakrzepu brzeżnego, który wykonany w ciągu 72h od czasu pojawienia się dolegliwości, przyniesie natychmiastową ulgę i pozwoli na osiągnięcie najlepszych efektów terapeutycznych. Nie warto leczyć się na własną rękę popularnymi preparatami dostępnymi bez recepty – brak odpowiedniej terapii może prowadzić do powstania nieprzyjemnych powikłań. Bez odpowiedniej diagnozy lekarza proktologa nie można określić charakteru zmiany i wykluczyć np. nowotwór.

W przypadku pojawienia się podobnych dolegliwości nie czekaj, aż ustąpią one same – zapisz się już dziś do jednego z naszych proktologów http://veritamed.com/umow-wizyte 


lub tel. 22 873 8008
lub wypełnij formularz:
Copyrights ©2021: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com