VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed

Ginekolog • dr n. med. Filip Dąbrowski

ginekolog Warszawa
Ginekolog • dr n. med. Filip Dąbrowski

W lutym 2018 otrzymał z wyróżnieniem tytuł dr n. med. (doktora nauk medycznych) na podstawie pracy doktorskiej "Mezenchymalne komórki macierzyste popłodu człowieka jako źródło materiału do terapii komórkowej".

 

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stypendysta w University of Kupio w Finlandii, absolwent Studium Doktoranckiego I Wydziału Lekarskiego WUM. Uczesnitk staży zagranicznych w zakresie chirurgii w Uniwersytecie w Rotterdamie i w zakresie patologii ciąży w New York Presbiterian Hospital, Cornell-Weil University w Nowym Yorku.

 

Obecnie wykładowca akademicki w I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii WUM. Autor licznych publikacji z zakresu prowadzenia ciąży u pacjentek z cukrzycą ciężarnych, chorobami tarczycy, nerek i wątroby. Aktualnie zaangażowany w badanie nowych metod leczenia powikłań ciąży przy użyciu komórek macierzystych pod kierownictwem profesora Mirosława Wielgosia w Uniwersyteckim Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka.

 

Prowadzi specjalizację z położnictwa i ginekologii pod opieką dr hab. Zoulikhy Jabiry-Zieniewicz. Gwarantuje poradę opartą na doświadczeniu klinicznym i najnowszej światowej wiedzy.

 

Oferuje pomoc kobietom w każdym okresie życia. Doradza najlepszy sposób antykoncepcji (tabletki, wkładki, ringi). Zajmuje się przygotowaniem do ciąży i monitorowaniem jej bezpiecznego przebiegu. W szpitalu przyjmuje porody i wykonuje cięcia cesarskie. Doradza najlepszy sposób profilaktyki onkologicznej w zakresie nowotworów kobiecych - wykonuje pełen pakiet badań diagnostycznych szyjki macicy i endometrium. Leczy i diagnozuje problemy związane ze starzeniem się ścian pochwy, bolesnym współżyciem i nietrzymaniem moczu. Wykonuje badanie USG ginekologiczne i w trakcie ciąży.

 

Posiada Certyfikat FMF (Fetal Medicine Foundation) do oceny ryzyka wad genetycznych płodu w 1 trymestrze ciąży.

 

Zapewnia poczucie bezpieczeństwa i fachowości.

 

Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Biologii Rozrodu, Polskiego Towarzystwa Transplantologicznego.

Nagrody:

 • 2015/2016 - Nagroda Naukowa Rektora WUM III stopnia za publikację "Pregnancy in the liver transplant recipient."
 • 2015/2016 - Nagroda Dydaktyczna Rektora WUM III stopnia za wprowadzenie e-nauczania w zakresie ginekologii i położnictwa
 • maj 2016 - European Board of Obstetrics and Gynecology, I nagroda za prezentację dotyczącą wczesnego wykrywania cukrzycy ciężarnych.

 

Zajmuje się:

 • doborem środków antykoncepcyjnych (m.in. wkładek wewnątrzmacicznych)
 • przygotowaniem do ciąży i macierzyństwa
 • prowadzeniem ciąż fizjologicznych
 • cukrzycą ciężarnych
 • profilaktyką onkologiczną
 • leczeniem zaburzeń miesiączkowania
 • leczeniem bólu przy współżyciu, wypadaniem pochwy

 

Usługi:

🔹 konsultacja

🔹 cytologia

🔹 biopsja endometrium

🔹 biopsja szyjki macicy

🔹 USG ginekologiczne

🔹 USG ciąży

🔹 USG I trymestru ciąży - ocena ryzyka wad genetycznych płodu

🔹 USG II trymestru ciąży - "połówkowe" 

🔹 test PAPP-A

 

Znajomość języków:

 • angielski
 • niemiecki
 • hiszpański (solo un poco)

 

Filip Dabrowski FMF .png 

 

s-03.pdf 

s-02.pdf

 

 

Filip Dąbrowski - 1.jpg 

Filip Dąbrowski - 2.jpg

 

Filip Dąbrowski - 3.jpg

Filip Dąbrowski - 4.jpg

 

s-01.pdf

Kliknij w wolny termin i umów się na wizytę.
Dostaniesz potwierdzenie E-mail lub SMS.
specjalizacje: ginekolog , położnik

Filip Dąbrowski - ZnanyLekarz.pl
Typ wizyty   
Imię   
Nazwisko   
Data urodzenia   
PESEL   
Telefon komórkowy   
E-mail   
 

Potwierdzenie rejestracji

 SMS

 E-mail

 SMS i E-mail


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu rezerwacji on-line, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. 2014r. poz. 1182, poz. 1662) w celu realizacji nieniejszej rezerwacji. Administratorem danych jest - Centrum Medyczne VERITAMED Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Długiej 27, 00-238 Warszawa. Oświadczam, iż zostałam/em poinformowany, o prawie dostępu do treści moich danych oraz do ich przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne jednak nie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwi realizację niniejszego zamówienia.
Wyrażam zgodę, zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014r. poz. 1182, poz. 1662) na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. adresu e-mail/numeru telefonu w celu otrzymywania informacji marketingowych w tym wiadomości typu newsletter od Administratora danych - Centrum Medyczne VERITAMED Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Długiej 27, 00-238 Warszawa Oświadczam, iż zostałam/em poinformowany, o prawie dostępu do treści moich danych, do ich poprawiania oraz możliwości cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Proszę przepisać tekst z obrazka:

Copyrights ©2018: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com