VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed

Ginekolog • lek. Przemysław Stempień

ginekolog położnik  Warszawa
Ginekolog • lek. Przemysław Stempień

lek. Przemysław Stempień posiada I stopień specjalizacji z położnictwa i ginekologii oraz medycyny pracy.

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej im. Bolesława Szareckiego w Łodzi (1992).

Staże i praca m.in. w Szpitalu WIM Szaserów, CSK MSW, Położniczo-Ginekologicznym im. Św. Rodziny. Praca m.in. w Medicover, LuxMed, Enel-Med i innych.

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w pracy w szpitalach oraz ambulatoriach, również w Szpitalu Położniczno Ginekologicznym im. Świętej Rodziny w Warszawie.

 

Obecnie główne zainteresowania – ultrasonografia. 

 

Wykonuje badania z zakrsu USG ginekologiczne, wczesnej ciąży oraz USG piersi. 

 

KOŃCZONA UCZELNIA:

Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi

Szkoła Główna Handlowa – Podyplomowe Studium Zarzadzania Organizacjami Ochrony Zdrowia

 

UZYSKANE SPECJALIZACJE:

  • Położnictwo i ginekologia
  • Medycyna lotnicza

 Kliknij w wolny termin i umów się na wizytę.
Dostaniesz potwierdzenie E-mail lub SMS.
specjalizacje: ginekolog położnik , diagnostyka USG
cennik:
220 zł - USG piersi
220 zł - USG ginekologiczne
220 zł - USG wczesnej ciąży (do 10 t.c.)
Typ wizyty   
Imię   
Nazwisko   
Data urodzenia   
PESEL   
Pacjentów nie posiadających nr PESEL lub nie życzących podania nr PESEL prosimy o umawianie się telefoniczne 22 8738008.
Telefon komórkowy   
E-mail   
 

Potwierdzenie rejestracji

 SMS

 E-mail

 SMS i E-mail

Szczegóły wizyty
godzina:

zmień termin


ul. Długa 27
00-238 WarszawaUprzejmie informujemy że Administratorem Państwa Danych Osobowych jest VeritaMed sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są na naszej stronie internetowej w Obowiązku Informacyjnym.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu rezerwacji on-line, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu realizacji niniejszej rezerwacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VeritaMed Sp. z o.o. moich danych osobowych, w tym danych o stanie mojego zdrowia, w zakresie w jakim nie jest to niezbędne do celów profilaktyki zdrowotnej, diagnozy medycznej, zapewnienia opieki zdrowotnej, leczenia lub zarządzania systemami i usługami opieki zdrowotnej, a jednocześnie jest to niezbędne do zapewnienia mi kompleksowej opieki przez VeritaMed zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) (dalej: „RODO”) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem wiadomości tekstowych (SMS) przez VeritaMed Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.).

Copyrights ©2022: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com