VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed

Radiolog • lek. Dorota Stempień

diagnostyka USG Warszawa
Radiolog • lek. Dorota Stempień

Specjalista Radiolog • lek. Dorota Stempień

Specjalista II stopnia z zakresu Radiologii.


Wykonuje badanie USG w szerokim zakresie tj. ogólne, usg/Doppler oraz usg układu mięśniowo-szkieletowego dla ortopedów i reumatologów. Wykonywaniem badań zajmuję się od ponad 20 lat.

Niezmiernie cieszy dr Stempień fakt, że ultrasonografia z biegiem lat i zaawansowaniem technologicznym diagnostyki obrazowej (badania TK i MR) nie traci na aktualności a wręcz przeciwnie zyskuje coraz większe uznanie i poszerza ogromnie swoje zastosowanie. W ostatnim czasie do rutynowych badań usg włączone zostało obrazowanie nerwów obwodowych oraz ultrasonografia klatki piersiowej, która w dużej mierze wypiera rutynowe badania RTG.

W związku z aktywnym zaangażowaniem w odbywające się zjazdy, kursy i sympozja wiedza dr Stempień jest bardzo aktualna, wzmocniona długoletnim doświadczeniem.

Cieszy się uznaniem wiarygodności wykonywanych badań w oczach lekarzy będących ich odbiorcami.

 

Przyjmuję zarówno dzieci jak i osoby dorosłe.

 

Wykonywane badania:

 • usg stawów dla ortopedów i reumatologów
 • usg jamy brzusznej
 • usg gruczołu krokowego przez powłoki brzuszne
 • usg układu moczowego
 • usg przepuklin
 • usg piersi
 • usg tarczycy
 • usg ślinianek
 • usg jąder
 • usg węzłów chłonnych
 • usg tkanek miękkich
 • usg mięśni
 • usg dzieci od 5 r.ż.

 

Biopsja tarczycy (aspiracyjna cienkoigłowa z badaniem cytologicznym) wykonywan wspólnie z Patomorfologiem lek. med. Januszem Paterą.

Biopsje tarczycy wykonywane są w środy o godz. 16:30 - prosimy o umawianie się na zabieg biopsji tarczycy wyłącznie przez telefon  ☎️ 22 873 80 08

Kliknij w wolny termin i umów się na wizytę.
Dostaniesz potwierdzenie E-mail lub SMS.
specjalizacje: diagnostyka USG
cennik:
220 zł - USG piersi
220 zł - USG jama brzuszna
220 zł - USG ślinianki
220 zł - USG tkanek miękkich
220 zł - USG węzłów chłonnych
220 zł - USG przezciemiączkowe
220 zł - USG aorta
220 zł - USG jamy opłucnej
220 zł - USG mięśni
220 zł - USG tarczycy
220 zł - USG moszny (jądra, najądrza, powrózki nasienne)
250 zł - USG płuc
250 zł - USG staw biodrowy
250 zł - USG staw barkowy
250 zł - USG nadgarstka
250 zł - USG łokcia
250 zł - USG miednicy
360 zł - Biopsja aspiracyjna cienkoigłowa tarczycy (z badaniem cytologicznym)

Dorota Stempień - ZnanyLekarz.pl
Typ wizyty   
Imię   
Nazwisko   
Data urodzenia   
PESEL   
Pacjentów nie posiadających nr PESEL lub nie życzących podania nr PESEL prosimy o umawianie się telefoniczne 22 8738008.
Telefon komórkowy   
E-mail   
 

Potwierdzenie rejestracji

 SMS

 E-mail

 SMS i E-mail

Szczegóły wizyty
godzina:

zmień termin


ul. Długa 27
00-238 WarszawaUprzejmie informujemy że Administratorem Państwa Danych Osobowych jest VeritaMed sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są na naszej stronie internetowej w Obowiązku Informacyjnym.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu rezerwacji on-line, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu realizacji niniejszej rezerwacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VeritaMed Sp. z o.o. moich danych osobowych, w tym danych o stanie mojego zdrowia, w zakresie w jakim nie jest to niezbędne do celów profilaktyki zdrowotnej, diagnozy medycznej, zapewnienia opieki zdrowotnej, leczenia lub zarządzania systemami i usługami opieki zdrowotnej, a jednocześnie jest to niezbędne do zapewnienia mi kompleksowej opieki przez VeritaMed zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) (dalej: „RODO”) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem wiadomości tekstowych (SMS) przez VeritaMed Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800 z zm.).

Copyrights ©2022: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com