VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed

Psycholog • Seksuolog • mgr Piotr Nowak

psycholog  Warszawa
Psycholog • Seksuolog • mgr Piotr Nowak
 Absolwent studiów magisterskich w WSFiZ w Warszawie, na wydziale psychologii.
 
Jego specjalność to Seksuologia kliniczna i sądowa, którą ukończył pod kierownictwem największego autorytetu seksuologii w Polsce,  
prof.dr hab.med. Zbigniewa Lewa-Starowicza.
 
Obecnie jest w trakcie szkolenia Akredytowanego Kursu Psychoterapii w Katowickim Instytucie Psychoterapii.
 
Zawodowo zajmuje się terapią konfliktów małżeńskich, terapią zaburzeń seksualnych u kobiet i mężczyzn, psychoedukacją, czy też edukacją seksualną dzieci, młodzieży i dorosłych. Pomaga parom w sytuacjach przedrozwodowych oraz rozwodowych.
 
Prowadzi również regularną praktykę międzynarodową w Londynie.
 
W centrum medycznym VeritaMed zajmuje się psychoterapią indywidualną, psychoterapią partnerską, konsultacjami seksualnymi.
 
Regularnie wypowiada się jako ekspert w mediach.

Pierwszy w Polsce, podjął się napisania pracy magisterskiej, na temat "Inteligencji Emocjonalnej u Singli", pod kierownictwem prof. dr hab. Zbigniewa Lwa- Starowicza.

Kliknij w wolny termin i umów się na wizytę.
Dostaniesz potwierdzenie E-mail lub SMS.
specjalizacje: psycholog , seksuolog
cennik:
160 zł - Konsultacja Psychologiczna (50 min)
750 zł - Konsultacja Psychologiczna (pakiet 5 x 50 min)
160 zł - Terapia Seksuologiczna (50 min)
750 zł - Terapia Seksuologiczna (pakiet 5 x 50 min)
190 zł - Konsultacja Psychologiczna Para (50 min)
190 zł - Terapia Seksuologiczna Para (50 min)

Piotr Nowak - ZnanyLekarz.pl
Typ wizyty   
Imię   
Nazwisko   
Data urodzenia   
PESEL   
Pacjentów nie posiadających nr PESEL lub nie życzących podania nr PESEL prosimy o umawianie się telefoniczne 22 8738008.
Telefon komórkowy   
E-mail   
 

Potwierdzenie rejestracji

 SMS

 E-mail

 SMS i E-mail


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu rezerwacji on-line, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu realizacji niniejszej rezerwacji. Administratorem danych jest - Centrum Medyczne VERITAMED Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Długiej 27, 00-238 Warszawa. Oświadczam, iż zostałam/em poinformowany, o prawie dostępu do treści moich danych oraz do ich przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak nie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwi realizację niniejszego zamówienia. Dowiedz się więcej o polityce prywatności VeritaMed.
Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2017r., poz. 1219) , tj. adresu e-mail / numeru telefonu w celu otrzymywania informacji marketingowych w tym wiadomości typu newsletter od Administratora danych - Centrum Medyczne VERITAMED Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Długiej 27, 00-238 Warszawa. Oświadczam, iż zostałam/em poinformowany, o prawie dostępu do treści moich danych, do ich poprawiania oraz możliwości cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Copyrights ©2020: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com