VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed

Reumatolog • dr n. med. Paweł Jerzak

reumatolog Warszawa
Reumatolog • dr n. med. Paweł Jerzak

Reumatolog Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej.

Specjalista Reumatolog i Medycyny Rodzinnej, chorób wewnętrznych i reumatologii, członek Polskiego Towarzystwa Reumatologicznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w Zakładzie Immunologii Klinicznej Instytutu Transplantologii w Warszawie, Klinice Chorób Wewnętrznych i Nadciśnienia Tętniczego Akademii Medycznej w Warszawie, Klinice Chorób wewnętrznych i Pulmonologii Akademii Medycznej w Warszawie.

Wieloletni dyrektor SPZOZ w Kazimierzu Dolnym. Od wielu lat związany z Kliniką i Polikliniką Układowych Chorób Tkanki Łącznej Instytutu Reumatologii w Warszawie.

 

Choroby reumatologiczne:

  • choroby układu ruchu
  • choroby kręgosłupa
  • RZS – reumatoidalne zapalenie stawów
  • bóle stawów
  • łuszczycowe zapalenie stawów
  • choroby narządów ruchu

 

Usługi

  • konsultacje reumatologiczne
  • konsultacja internistyczna

 

Kliknij w wolny termin i umów się na wizytę.
Dostaniesz potwierdzenie E-mail lub SMS.
specjalizacje: reumatolog , internista
cennik:
180 zł - Konsultacja Reumatologiczna
180 zł - Konsultacja Internistyczna

Paweł Jerzak - ZnanyLekarz.pl
Typ wizyty   
Imię   
Nazwisko   
Data urodzenia   
PESEL   
Pacjentów nie posiadających nr PESEL lub nie życzących podania nr PESEL prosimy o umawianie się telefoniczne 22 8738008.
Telefon komórkowy   
E-mail   
 

Potwierdzenie rejestracji

 SMS

 E-mail

 SMS i E-mail


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu rezerwacji on-line, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu realizacji niniejszej rezerwacji. Administratorem danych jest - Centrum Medyczne VERITAMED Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Długiej 27, 00-238 Warszawa. Oświadczam, iż zostałam/em poinformowany, o prawie dostępu do treści moich danych oraz do ich przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak nie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwi realizację niniejszego zamówienia. Dowiedz się więcej o polityce prywatności VeritaMed.
Wyrażam zgodę na na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018r., poz. 1000) oraz zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2017r., poz. 1219) , tj. adresu e-mail / numeru telefonu w celu otrzymywania informacji marketingowych w tym wiadomości typu newsletter od Administratora danych - Centrum Medyczne VERITAMED Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Długiej 27, 00-238 Warszawa. Oświadczam, iż zostałam/em poinformowany, o prawie dostępu do treści moich danych, do ich poprawiania oraz możliwości cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Copyrights ©2021: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com