VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed

Ginekolog • lek. Przemysław Stempień

ginekolog Warszawa
Ginekolog • lek. Przemysław Stempień

lek. Przemysław Stempień posiada I stopień specjalizacji z położnictwa i ginekologii oraz medycyny pracy.

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej im. Bolesława Szareckiego w Łodzi (1992).

Staże i praca m.in. w Szpitalu WIM Szaserów, CSK MSW, Położniczo-Ginekologicznym im. Św. Rodziny. Praca m.in. w Medicover, LuxMed, Enel-Med i innych.

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w pracy w szpitalach oraz ambulatoriach, również w Szpitalu Położniczno Ginekologicznym im. Świętej Rodziny w Warszawie.

Obecnie główne zainteresowania – ultrasonografia. 

Wykonuje badania z zakrsu USG ginekologiczne, wczesnej ciąży oraz USG piersi. 

 

KOŃCZONA UCZELNIA:

Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi

Szkoła Główna Handlowa – Podyplomowe Studium Zarzadzania Organizacjami Ochrony Zdrowia

 

UZYSKANE SPECJALIZACJE:

  • Położnictwo i ginekologia
  • Medycyna lotnicza

 Kliknij w wolny termin i umów się na wizytę.
Dostaniesz potwierdzenie E-mail lub SMS.
specjalizacje: ginekolog
cennik:
90 zł - 🎀 Różowa Wstążka 2019 - Rak Piersi Profilaktyka • USG piersi rabat 40%!
150 zł - USG piersi (cena regularna poza akcją Różowa Wstążka)
Typ wizyty   
Imię   
Nazwisko   
Data urodzenia   
PESEL   
Telefon komórkowy   
E-mail   
 

Potwierdzenie rejestracji

 SMS

 E-mail

 SMS i E-mail


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu rezerwacji on-line, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. 2014r. poz. 1182, poz. 1662) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu realizacji niniejszej rezerwacji. Administratorem danych jest - Centrum Medyczne VERITAMED Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Długiej 27, 00-238 Warszawa. Oświadczam, iż zostałam/em poinformowany, o prawie dostępu do treści moich danych oraz do ich przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak nie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwi realizację niniejszego zamówienia.
Wyrażam zgodę, zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014r. poz. 1182, poz. 1662) oraz zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219) na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. adresu e-mail / numeru telefonu w celu otrzymywania informacji marketingowych w tym wiadomości typu newsletter od Administratora danych - Centrum Medyczne VERITAMED Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Długiej 27, 00-238 Warszawa Oświadczam, iż zostałam/em poinformowany, o prawie dostępu do treści moich danych, do ich poprawiania oraz możliwości cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Copyrights ©2020: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com