VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed

Psychiatra • lek. Aleksandra Gawryś-Żoch

psychiatra Warszawa
Psychiatra • lek. Aleksandra Gawryś-Żoch

Lekarz specjalista psychiatra

 

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jako lekarz psychiatra pracuje od 2001 roku. Specjalizację z psychiatrii w ramach etatu rezydenckiego odbywała w II Klinice Psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tytuł lekarza specjalisty w dziedzinie psychiatrii uzyskała w 2007 roku. 

 

Ukończyła kurs terapii poznawczo-behawioralnej PTTPB  i uzyskała certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego. Oprócz tego prowadziła zajęcia z psychiatrii dla studentów anglojęzycznych WUM oraz dla studentów Wydziału Psychologii SWPS. 

 

Od 2008 roku pracuje w Oddziale Dziennym Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego „Drewnica”. Prowadzi też zajęcia z psychiatrii dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

Posiada wieloletnie doświadczenie  zarówno w pracy w oddziałach szpitalnych jak i w opiece ambulatoryjnej. W praktyce lekarskiej zajmuje się diagnostyką i leczeniem osób dorosłych z zaburzeniami lękowymi, afektywnymi, psychotycznymi. 

 

Zakres konsultacji

 • zaburzenia nerwicowe
 • zaburzenia nastroju: zaburzenia depresyjne, dystymia, zaburzenia afektywne dwubiegunowe
 • zaburzenia psychotyczne
 • schizofrenia
 • zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia)
 • zaburzenia adaptacyjne, PTSD
 • zaburzenia snu
 • zaburzenia osobowości
 • zaburzenia pamięci

 

 

Posiada uprawnienia do

 • wypisywanie recept na leki (w tym refundowanych)
 • wystawianie zwolnień lekarskich ZUS ZLA 
 • wystawianie zaświadczeń lekarskich

 

Konsultuje pacjentów także  w języku angielskim.

Kliknij w wolny termin i umów się na wizytę.
Dostaniesz potwierdzenie E-mail lub SMS.
specjalizacje: psychiatra
cennik:
160 zł - Konsultacja Psychiatryczna (30 min)
Typ wizyty   
Imię   
Nazwisko   
Data urodzenia   
PESEL   
Telefon komórkowy   
E-mail   
 

Potwierdzenie rejestracji

 SMS

 E-mail

 SMS i E-mail


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu rezerwacji on-line, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. 2014r. poz. 1182, poz. 1662) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu realizacji niniejszej rezerwacji. Administratorem danych jest - Centrum Medyczne VERITAMED Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Długiej 27, 00-238 Warszawa. Oświadczam, iż zostałam/em poinformowany, o prawie dostępu do treści moich danych oraz do ich przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak nie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwi realizację niniejszego zamówienia.
Wyrażam zgodę, zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014r. poz. 1182, poz. 1662) oraz zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219) na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. adresu e-mail / numeru telefonu w celu otrzymywania informacji marketingowych w tym wiadomości typu newsletter od Administratora danych - Centrum Medyczne VERITAMED Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Długiej 27, 00-238 Warszawa Oświadczam, iż zostałam/em poinformowany, o prawie dostępu do treści moich danych, do ich poprawiania oraz możliwości cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Copyrights ©2018: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com