VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed

Ginekolog • lek. Przemysław Stempień

ginekolog Warszawa
Ginekolog • lek. Przemysław Stempień

Posiada I stopień specjalizacji z położnictwa i ginekologii oraz medycyny pracy.

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej im. Bolesława Szareckiego w Łodzi (1992).

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w pracy w szpitalach oraz ambulatoriach, również w Szpitalu Położniczno Ginekologicznym im. Świętej Rodziny w Warszawie.

Wykonuje badania z zakrsu USG ginekologiczne, wczesnej ciąży oraz USG piersi. 

Kliknij w wolny termin i umów się na wizytę.
Dostaniesz potwierdzenie E-mail lub SMS.
specjalizacje: ginekolog , diagnostyka USG

Przemysław Stempień - ZnanyLekarz.pl
Typ wizyty   
Imię   
Nazwisko   
Data urodzenia   
PESEL   
Telefon komórkowy   
E-mail   
 

Potwierdzenie rejestracji

 SMS

 E-mail

 SMS i E-mail


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu rezerwacji on-line, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. 2014r. poz. 1182, poz. 1662) w celu realizacji nieniejszej rezerwacji. Administratorem danych jest - Centrum Medyczne VERITAMED Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Długiej 27, 00-238 Warszawa. Oświadczam, iż zostałam/em poinformowany, o prawie dostępu do treści moich danych oraz do ich przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne jednak nie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwi realizację niniejszego zamówienia.
Wyrażam zgodę, zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014r. poz. 1182, poz. 1662) na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. adresu e-mail/numeru telefonu w celu otrzymywania informacji marketingowych w tym wiadomości typu newsletter od Administratora danych - Centrum Medyczne VERITAMED Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Długiej 27, 00-238 Warszawa Oświadczam, iż zostałam/em poinformowany, o prawie dostępu do treści moich danych, do ich poprawiania oraz możliwości cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Proszę przepisać tekst z obrazka:

Copyrights ©2018: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com