VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed

Laryngolog • lek. Martyna Waniewska-Łęczycka

laryngolog Warszawa
Laryngolog • lek. Martyna Waniewska-Łęczycka

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Lekarz rezydent w Klinice Otorynolaryngologii Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Członek Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi.

 

Uczestniczka stażu zagranicznego w zakresie Otorynolaryngologii w Macquarie University Hospital w Sydney, Australia.

Uczestniczka wielu kursów poświęconych chirurgii kości skroniowej oraz chirurgii zatok przynosowych.

Współautorka publikacji i prac wygłaszanych na konferencjach krajowych i zagranicznych. 

 

Przyjmuje pacjentów dorosłych oraz dzieci powyżej 3 r.ż.

 

Zajmuje się:

  • diagnostyką i leczeniem chorób nosa i zatok przynosowych (m.in. niedrożność nosa, zatokopochodne bóle głowy, osłabienie lub brak węchu, ściekanie wydzieliny po tylnej ścianie gardła),
  • diagnostyką i leczeniem chorób uszu (m.in. niedosłuch, szumy uszne, ostre i przewlekłe zapalenia ucha zewnętrznego i środkowego, ciała obce, zawroty głowy),
  • diagnostyką i leczeniem chorób jamy ustnej, gardła oraz krtani (m.in. zaburzenia oddychania podczas snu, nawracające anginy, nieprzyjemny zapach z ust, chrypa).

 

Znajomość języków obcych: angielski.

Kliknij w wolny termin i umów się na wizytę.
Dostaniesz potwierdzenie E-mail lub SMS.
specjalizacje: laryngolog
cennik:
170 zł - Konsultacja Laryngologiczna - Dorośli
180 zł - Konsultacja Laryngologiczna - Dzieci
Typ wizyty   
Imię   
Nazwisko   
Data urodzenia   
PESEL   
Telefon komórkowy   
E-mail   
 

Potwierdzenie rejestracji

 SMS

 E-mail

 SMS i E-mail


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu rezerwacji on-line, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. 2014r. poz. 1182, poz. 1662) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu realizacji niniejszej rezerwacji. Administratorem danych jest - Centrum Medyczne VERITAMED Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Długiej 27, 00-238 Warszawa. Oświadczam, iż zostałam/em poinformowany, o prawie dostępu do treści moich danych oraz do ich przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak nie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwi realizację niniejszego zamówienia.
Wyrażam zgodę, zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014r. poz. 1182, poz. 1662) oraz zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219) na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. adresu e-mail / numeru telefonu w celu otrzymywania informacji marketingowych w tym wiadomości typu newsletter od Administratora danych - Centrum Medyczne VERITAMED Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Długiej 27, 00-238 Warszawa Oświadczam, iż zostałam/em poinformowany, o prawie dostępu do treści moich danych, do ich poprawiania oraz możliwości cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Copyrights ©2019: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com