VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed

Ginekolog • dr n. med. Tadeusz Oleszczuk

ginekolog Warszawa
Ginekolog • dr n. med. Tadeusz Oleszczuk

Lekarz z doktoratem nauk medycznych, wykładowca akademicki, specjalista ginekolog-położnikiem z trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym.

 

Ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku na wydziale lekarskim. Rozpoczął pracę w 1989 roku w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym. W tym czasie zdał kolejne stopnie specjalizacji z ginekologii i położnictwa u prof. Szamatowicza w Białymstoku, a następnie w 2001 roku obronił doktorat w Centrum Onkologii- Instytut w Warszawie. Pracował w poradni onkologicznej i na oddziale ginekologiczno- położniczym. Zapisał się do Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej by na bieżąco śledzić najnowsze odkrycia w diagnostyce i leczeniu onkologicznym. Dzięki tej współpracy od 1994 roku samodzielnie wykonywał laparoskopię i histeroskopię co dawało nowe możliwości diagnostyczno- lecznicze.

 

Od dziesięciu lat zajmuje się edukacją z zakresu swoich zainteresowań czyli czynników wpływających na zdrowie kobiet w ciąży i w różnych okresach życia. Jego pasją jest odkrywanie zależności i mechanizmów patologicznych prowadzących do występowania chorób, nowotworów, czy zaburzeń hormonalnych. Wyniki swoich badań obserwacyjnych w dużej części stara się na bieżąco publikować w medycznej prasie fachowej oraz magazynach i miesięcznikach przeznaczonych dla kobiet. Łączy w ten sposób doświadczenie praktyczne z aktualnymi osiągnięciami naukowymi. Znajdując potwierdzenie własnych badań w publikacjach czasopism medycznych z całego świata realizuje swoją pasję poznawania patofizjologii człowieka.

 

Od 2001 roku przez trzy lata pełnił obowiązki ordynatora 35 łóżkowego oddziału ginekologiczno- położniczego. 

 

W 2007 roku rozpoczął pracę nauczyciela akademickiego w Instytucie Medycznym ucząc kolejne roczniki pielęgniarstwa, kosmetologii, dietetyki i fizjoterapii podstaw patofizjologii człowieka. Od tego czasu biorze czynny udział w konferencjach medycznych, piszę publikacje medyczne i zajmuje się własnymi badaniami w powiązaniu z danymi jakie uzyskują naukowcy na całym świecie. Szczególnie interesuje go rola mikroflory jelitowej i jej wpływ na całokształt zdrowia człowieka.

 

Jako adiunkt w Instytucie Medycznym jest promotorem wielu prac magisterskich z pielęgniarstwa. Praca na uczelni związana jest z ciągłym rozwojem naukowym co w połączeniu z prawie trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym stanowi dla niego doskonałe połączenie.

 

Pracuj nad książką obejmującą dotychczasowe dokonania z zakresu ginekologii i położnictwa dla kobiet, które świadomie chciałyby zrozumieć dlaczego występują określone problemy zdrowotne. Jak można samej skutecznie im zaradzić. Na przykładach praktycznie zrozumieć jak działa zdrowie człowieka i jak wiele zależy od nas samych.

 

Pisze artykuły do wielu czasopism dla kobiet dotyczące zdrowia. Współpracuję z takimi magazynami jak: „Dobra Mama”, „Wesele”, „Claudia”, „Cosmopolitan”, „Przegląd położniczo- ginekologiczny”, portalem Wirtualna Polska, Niepłodni razem, oraz chętnie biorze czynny udział w edukacyjnych akcjach organizowanych przez organizacje kobiece jak Kwiat kobiecości, czy Amazonki.

 

Specjalizacje: położnictwo i ginekologia

 

Choroby:

 • choroby ginekologiczne
 • niepłodność
 • zaburzenia miesiączkowania
 • menopauza
 • nadżerki szyjki macicy
 • endometrioza
 • mięśniaki macicy
 • bolesne miesiączkowanie
 • patologia ciąży

 

Znajomość języków:

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski
Kliknij w wolny termin i umów się na wizytę.
Dostaniesz potwierdzenie E-mail lub SMS.
specjalizacje: ginekolog , położnik
Typ wizyty   
Imię   
Nazwisko   
Data urodzenia   
PESEL   
Telefon komórkowy   
E-mail   
 

Potwierdzenie rejestracji

 SMS

 E-mail

 SMS i E-mail

Szczegóły wizyty
godzina:

zmień termin


ul. Długa 27
00-238 Warszawa


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu rezerwacji on-line, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. 2014r. poz. 1182, poz. 1662) w celu realizacji nieniejszej rezerwacji. Administratorem danych jest - Centrum Medyczne VERITAMED Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Długiej 27, 00-238 Warszawa. Oświadczam, iż zostałam/em poinformowany, o prawie dostępu do treści moich danych oraz do ich przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne jednak nie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwi realizację niniejszego zamówienia.
Wyrażam zgodę, zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014r. poz. 1182, poz. 1662) na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. adresu e-mail/numeru telefonu w celu otrzymywania informacji marketingowych w tym wiadomości typu newsletter od Administratora danych - Centrum Medyczne VERITAMED Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Długiej 27, 00-238 Warszawa Oświadczam, iż zostałam/em poinformowany, o prawie dostępu do treści moich danych, do ich poprawiania oraz możliwości cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Proszę przepisać tekst z obrazka:

Copyrights ©2017: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com