VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed

Psychoterapeuta • Seksuolog • mgr Lesya Lenartowicz

psychoterapeuta Warszawa
Psychoterapeuta • Seksuolog • mgr Lesya Lenartowicz

Zajmuje się przede wszystkim psychoterapią indywidualną osób dorosłych oraz terapią zaburzeń seksualnych.


Psychoterapia - pomagam osobom dorosłym, które szukają pomocy w radzeniu sobie z bolesnymi uczuciami: lękiem, niepokojem, złością, smutkiem, przygnębieniem, poczuciem pustki i braku sensu życia, bezradnością, samotnością, a także osobom, które doświadczają trudności w relacjach z partnerami,współpracownikami, rodzicami, przyjaciółmi, dziećmi. Czasem trudności moich Klientów skoncentrowane są wokół problemów z podejmowaniem decyzji, dokonywaniem wyborów, wprowadzaniem zmian.
terapia zaburzeń seksualnych - terapia zaburzeń seksualnych u kobiet i mężczyzn (dyspareunia, pochwica, zaburzenia erekcji, wytrysk przedwczesny, wytrysk opóźniony, brak orgazmu), edukacja seksualna dzieci, młodzieży i dorosłych.Doświadczenie zawodowe z zakresu psychoterapii, pomocy psychologicznej, terapii seksuologicznej oraz wykonywania i analizy badań diagnostycznych zdobywała w Klinice Zdrowia i Rozwoju Osobistego „Medico – Brain” Prywatnym Instytucie Zdrowia i Urody w Warszawie, Laboratorium Psychologiczno-Terapeutycznym „Neurolines” w Legionowie, Poradni Terapii IS „Bromba” w Warszawie, Centrum Terapii i mediacji „Pro Bono” w Pruszkowie oraz innych Klinikach i Centrach psychoterapeutycznych, m.in. w NZOZ „Ogród” Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia.


Aktualnie doskonali swoje umiejętności w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia (Kierownik: Prof. dr hab. Jerzy Mellibruda), pracę poddaje superwizji doświadczonych terapeutów – superwizorów.
Profesjonalna Szkołą Psychoterapii posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Jest absolwentką studiów podyplomowych „Seksuologia Kliniczna” pod kierunkiem prof. dr hab. Zbigniewa Lwa-Starowicza. Praca dyplomowa pt. „Seksualność osób w podeszłym wieku” została obroniona na ocenę „celującą” i opublikowana w renomowanym czasopiśmie specjalistycznym „Przegląd seksuologiczny”.
Również jest absolwentką m. in. Wydziału Pedagogiki Terapeutycznej Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej także z dziećmi. Prowadziła zajęcia edukacyjno-szkoleniowe oraz warsztaty terapeutyczne dla młodzieży w szkołach w Warszawie. Odbyła praktyki w Towarzystwie Przyjaciół Dzieci im. Marii Konopnickiej, Środowiskowym Ognisku Wychowawczym, Szkole Podstawowej Nr 114 im. Jędrzeja Cierniaka oraz w Przedszkolu Nr 330 w Warszawie.
Jest członkiem wielu towarzystw naukowych: Polskiego Towarzystwa ADHD, Polskiego Towarzystwa Alzheimerowskiego oraz Polskiego Towarzystwa Neuropsychiatrycznego.


Ukończyła szereg szkoleń z dziedzinie psychoterapii, seksuologii klinicznej i sądowej w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, towarzystwach naukowych, których jest członkiem, oraz innych akredytowanych ośrodkach. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w konferencjach naukowo-szkoleniowych, sympozjach, zjazdach oraz warsztatach (p. str. www.terapia.webity.pl).
Pracuje z pacjentami indywidualnymi towarzysząc im w przezwyciężaniu życiowych trudności w atmosferze bezpieczeństwa i akceptacji. Prowadzi psychoedukację dla dzieci i młodzieży z zakresu seksuologii. Pracuję w nurcie psychoterapii integracyjnej, czyli w swojej praktyce integruje koncepcje różnych podejść (szkół) psychoterapeutycznych oraz dobiera odpowiednie metody i strategie terapeutyczne dostosowane do objawów i problemów poszczególnych Pacjentów.

Kliknij w wolny termin i umów się na wizytę.
Dostaniesz potwierdzenie E-mail lub SMS.
specjalizacje: psychoterapeuta , seksuolog

Lesya Lenartowicz - ZnanyLekarz.pl
Typ wizyty   
Imię   
Nazwisko   
Data urodzenia   
PESEL   
Telefon komórkowy   
E-mail   
 

Potwierdzenie rejestracji

 SMS

 E-mail

 SMS i E-mail

Szczegóły wizyty
godzina:

zmień termin


ul. Długa 27
00-238 Warszawa


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu rezerwacji on-line, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. 2014r. poz. 1182, poz. 1662) w celu realizacji nieniejszej rezerwacji. Administratorem danych jest - Centrum Medyczne VERITAMED Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Długiej 27, 00-238 Warszawa. Oświadczam, iż zostałam/em poinformowany, o prawie dostępu do treści moich danych oraz do ich przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne jednak nie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwi realizację niniejszego zamówienia.
Wyrażam zgodę, zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014r. poz. 1182, poz. 1662) na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. adresu e-mail/numeru telefonu w celu otrzymywania informacji marketingowych w tym wiadomości typu newsletter od Administratora danych - Centrum Medyczne VERITAMED Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Długiej 27, 00-238 Warszawa Oświadczam, iż zostałam/em poinformowany, o prawie dostępu do treści moich danych, do ich poprawiania oraz możliwości cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Proszę przepisać tekst z obrazka:

Copyrights ©2017: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com