VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed

Psycholog • Seksuolog • mgr Piotr Nowak

psycholog  Warszawa
Psycholog • Seksuolog • mgr Piotr Nowak

Absolwent warszawskiej WSFiZ na kierunku psychologia, o specjalności Seksuologia Kliniczna i Sądowa. Obecnie, członek Polish Psychologist's Association z siedzibą w Londynie.

Pierwszy w Polsce, podjął się napisania pracy magisterskiej, na temat "Inteligencji Emocjonalnej u Singli", pod kierownictwem prof. dr hab. Zbigniewa Lwa- Starowicza.

Wypowiadał się, jako specjalista m. in. w TVP, Polskim Radiu, Onet.pl, Interia.pl, czasopismach takich jak Playboy, EksMagazyn, DobraMama... Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas pobytu w Wielkiej Brytanii oraz w Polsce.

Posiada 5 certyfikatów psychologiczno-seksuologicznych słynnego Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

 

Zawodowo zajmuje się:

  • terapią konfliktów małżeńskich
  • terapią zaburzeń seksualnych u kobiet i mężczyzn
  • psychoedukacją
  • edukacją seksualną dzieci, młodzieży i dorosłych
  • coachingiem personalnym

 

Pomaga parom w sytuacjach przedrozwodowych oraz rozwodowych.

Kliknij w wolny termin i umów się na wizytę.
Dostaniesz potwierdzenie E-mail lub SMS.
specjalizacje: psycholog , seksuolog

Piotr Nowak - ZnanyLekarz.pl
Typ wizyty   
Imię   
Nazwisko   
Data urodzenia   
PESEL   
Telefon komórkowy   
E-mail   
 

Potwierdzenie rejestracji

 SMS

 E-mail

 SMS i E-mail


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu rezerwacji on-line, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. 2014r. poz. 1182, poz. 1662) w celu realizacji nieniejszej rezerwacji. Administratorem danych jest - Centrum Medyczne VERITAMED Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Długiej 27, 00-238 Warszawa. Oświadczam, iż zostałam/em poinformowany, o prawie dostępu do treści moich danych oraz do ich przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne jednak nie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwi realizację niniejszego zamówienia.
Wyrażam zgodę, zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014r. poz. 1182, poz. 1662) na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. adresu e-mail/numeru telefonu w celu otrzymywania informacji marketingowych w tym wiadomości typu newsletter od Administratora danych - Centrum Medyczne VERITAMED Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Długiej 27, 00-238 Warszawa Oświadczam, iż zostałam/em poinformowany, o prawie dostępu do treści moich danych, do ich poprawiania oraz możliwości cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Proszę przepisać tekst z obrazka:

Copyrights ©2018: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com