VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed

Pediatra • Endokrynolog i Diabetolog Dziecięcy • dr n. med. Alicja Lidia Korpysz

pediatra Warszawa
Pediatra • Endokrynolog i Diabetolog Dziecięcy • dr n. med. Alicja Lidia Korpysz

Pediatra Endokrynolog dziecięcy, specjalizacja pediatria, endokrynologia i diabetologia dziecięca.

Doktorat: Insulinooporność u dzieci z niską masą urodzeniową.

Doświadczenie kliniczne Pediatra Endokrynolog:

- Klinika Endokrynologii IPCZD w Warszawie, stypendium naukowe we Francji ( Szpital Robert Debre- Paryż), DIU Endocrinologie et Diabetologie

- Universytet Paris V,

Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologii Dziecięcej (PTED) oraz Francuskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej ( SFEDP), udział w konferencjach PTED, ESPE oraz SFEDP we Francji.

Autorka wielu pracach badawczych związanych z terapią hormonem wzrostu, publikacje dotyczące zaburzeń hormonalnych u dzieci z niską masą urodzeniową.

 

Zakres leczonych chorób endokrynologicznych u dzieci:

  • niedobór wzrostu i nadmierny wzrost u dzieci
  • SGA, Z Turnera, terapia hormonem wzrostu
  • opóźnione i przedwczesne dojrzewanie
  • zaburzenia tyreologiczne u dzieci ( niedoczynność i nadczynność tarczycy)
  • otyłość

 

 

Kliknij w wolny termin i umów się na wizytę.
Dostaniesz potwierdzenie E-mail lub SMS.
specjalizacje: endokrynolog dziecięcy , diabetolog dziecięcy
cennik:
200 zł - Konsultacja Diabetologiczna Dziecięca
210 zł - Konsultacja Endokrynologiczna Dziecięca

Alicja Lidia Korpysz - ZnanyLekarz.pl
Typ wizyty   
Imię   
Nazwisko   
Data urodzenia   
PESEL   
Telefon komórkowy   
E-mail   
 

Potwierdzenie rejestracji

 SMS

 E-mail

 SMS i E-mail


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu rezerwacji on-line, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. 2014r. poz. 1182, poz. 1662) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zawiązku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”) w celu realizacji niniejszej rezerwacji. Administratorem danych jest - Centrum Medyczne VERITAMED Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Długiej 27, 00-238 Warszawa. Oświadczam, iż zostałam/em poinformowany, o prawie dostępu do treści moich danych oraz do ich przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak nie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwi realizację niniejszego zamówienia.
Wyrażam zgodę, zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014r. poz. 1182, poz. 1662) oraz zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219) na przetwarzanie moich danych osobowych, tj. adresu e-mail / numeru telefonu w celu otrzymywania informacji marketingowych w tym wiadomości typu newsletter od Administratora danych - Centrum Medyczne VERITAMED Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Długiej 27, 00-238 Warszawa Oświadczam, iż zostałam/em poinformowany, o prawie dostępu do treści moich danych, do ich poprawiania oraz możliwości cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Copyrights ©2019: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com