VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed

cennik

usługi i badania


Informacje dotyczące usług świadczonych przez Veritamed Sp. z o.o. zawarte na stronach internetowych www.veritamed.com i www.veritamed.pl, w tym w szczególności informacje umieszczone w części „cennik” nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 i nast. Kodeksu Cywilnego. Ceny pozostałych usług medycznych dostępne są w recepcji Centrum Medycznego VeritaMed przy ul. Długiej 27 w Warszawie lub pod numerem telefonu 22 873 8008.

zabiegi ortopedyczne
Blokada okołostawowa, więzadłowo-mięśniowa - 60,00 zł
Blokada stawu barkowego - 70,00 zł
Blokada stawu kolanowego - 60,00 zł
Blokada stawu łokciowego, skokowego - 60,00 zł
Iniekcja dostawowa - 60,00 zł
Punkcja okołostawowa, więzadłowo-mięśniowa - 60,00 zł
Punkcja stawu łokciowego, skokowego - 60,00 zł
Punkcja stawu barkowego - 70,00 zł
Punkcja stawu kolanowego - 60,00 zł
zabieg ortopedii regularnej stawów PRP (terapia płytkowymi czynnikami wzrostu) - 950,00 zł

Zabieg ortopedii regeneracyjnej stawów PRP czyli terapia płytkowymi czynnikami wzrostu (osoczem bogatopłytkowym)to nowoczesny zabieg stosowany w ortopedii.

 

Ratunkiem dla ścięgien, tkanek i stawów jest terapia osoczem bogatopłytkowym, preparatem, który otrzymujemy z własnej krwi.

 

Zabiegi ortopedii regeneracyjnej stawów PRP przynoszą doskonale rezultaty w leczeniu:

✔ urazów stawów                          

✔ kontuzji oraz chorób ścięgien

✔ kontuzji mięśni                            

✔ kontuzji oraz chorób więzadeł

✔ wszelkich schorzeń stawów         

✔ przyspieszenie regeneracji pooperacyjnej

 

Płytkowe czynniki wzrostu (PRP – Platelet Rich Plasma) to skoncentrowana objętość płytek krwi rozproszonych w niewielkiej ilości osocza. Koncepcja zastosowania PRP polega na wykorzystaniu własnej krwi pacjenta jako środka wpływającego na poprawę funkcji zarówno tkanek miękkich jaki i tkanki kostnej, pobudzając ich potencjał regeneracyjny.

Koncentrat płytek krwi zawierający czynniki wzrostu znalazł również zastosowanie w medycynie sportowej, gdzie bardzo często dochodzi do urazów zarówno tkanek miękkich (ścięgna, więzadła, mięśnie) jak i kości. Szczególnie w tej dziedzinie oczekuje się szybkiej i efektywnej terapii.

Osocze bogatopłytkowe wstrzyknięte w chore tkanki siknie stymuluje naprawę uszkodzonych ścięgien, mięśni, więzadeł, chrząstek lub kości.

Zaletą tej terapii jest fakt, że wykorzystywana jest wyłącznie krew własna pacjenta i nie ma ryzyka transmisji chorób wirusowych lub reakcji uczuleniowych.


lub tel. 22 873 8008
lub wypełnij formularz:
Copyrights ©2019: VeritaMed - centrum medyczne: opieka, której oczekujesz
wykonanie i administracja - Aikelo.com