VeritaMed Centrum Medyczne Warszawa
veritamed
veritamed
veritamed

Rejestratorka Medyczna - poszukujemy osób do pracy do Zespołu Recepcji

05-07-2018

Centrum Medyczne VeritaMed poszukuje osób do pracy na stanowisku Rejestratorka Medyczna / Rejestrator Medyczny.

Poszukujemy odpowiedzialnego i zaangażowanego pracownika na stanowisko Rejestratorki Medycznej. Wiedząc, że Zespół Rejestracji odgrywa zasadniczą rolę i jest wizytówką przychodni, podstawowym wymogiem na tym stanowisku jest wysoka kultura osobista, komunikatywność i dyspozycyjność.

Opis stanowiska:

  • bieżąca oraz telefoniczna rejestracja / obsługa pacjentów
  • obsługa drukarki fiskalnej i aplikacji komputerowych
  • udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • staranne wykonywanie powierzonych obowiązków

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obsłudze med.
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • biegła obsługa urządzeń biurowych
  • umiejętność obsługi drukarki fiskalnej
  • znajomość systemu "Q-klinika" będzie dodatkowym atutem
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • sumienność, odpowiedzialność, schludność i punktualność
  • dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • umowę o prace
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczne godziny pracy dopasowane do grafiku
  • możliwość rozwoju i nauki dzięki pracy na dedykowanych programach informatycznych, z doświadczonymi lekarzami i personelem medycznym, młodym i dynamicznym zespołem Recepcji

Jeśli myślisz poważnie o swojej karierze i rozwoju, jesteś zmotywowany i dobrze zorganizowany, ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na adres rekrutacja@veritamed.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm. oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)).

UWAGA :

  • CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, oraz akceptuje Politykę Prywatności dostępną na stronie http://veritamed.com/polityka-prywatności
  • Przypominamy natomiast i z całą mocą podkreślamy, w odniesieniu do licznych oszustw i fałszywych ogłoszeń o pracę, że żaden pracodawca, na żadnym etapie rekrutacji nie wymaga żadnych opłat oraz kserokopii dowodu osobistego.

lub tel. 22 873 8008